Oddanie do użytku Stadionu Miejskiego im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http://www.mxl4.com/2011/10/02/oddanie-do-uzytku-stadionu-miejskiego-im-bronislawa-baginskiego-w-barlinku/&format=json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/plugins/tk-social-share/tk-social-counter.php on line 126

2/10/2011r. Oddano do użytku Stadionu Miejskiego im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.
Trybuny o pojemności 940 miejsc z sektorem zadaszonym, stanowiskiem komentatorskim oraz przyziemiem użytkowym przeznaczonym na pomieszczenia ogólnodostępne higieniczno sanitarne i magazyny. Płyta stadionu, pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy naturalnej oraz urządzenia do sportów lekkoatletycznych z 4-torową okólną bieżnią 400m, 6-torową bieżnią prostą 100m, rzutnią do rzutów kulą, rozbiegiem i piaskownicą do skoku w dali rozbiegiem do skoku wzwyż o nawierzchni poliuretanowej.
Obiekt zrealizowała firma KASZUB Dariusz Kaszuba z Kiełpina. Łączny koszt prac wyniósł ok. 4.000.000 zł.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.